Іван Білик
Рейтинг
+65.05
Сила
193.37

Іван Білик

i-bilyk

15 років СЗТ

15 років сільському зеленому туризму України      У квітні 2011 року  виповнюється 15 років з дня заснування Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та  входження терміну «сільський зелений туризм» у правове поле України.   &...
Читати далі →

Всесвітній День Туризму

Тихо та майже незамітно промайнув Всесвітній День туризму. Відсвяткували його і буковинські туристи та фірми, які їх обслуговують. Організували урочисту частину співробітники відділу з питань туризму Чернівецької облдержадміністрації та Асоціації працівників туристичної сфери «Туристична Буко...
Читати далі →

Шо spune?

Какую лимбу нам вивчати?   Нещодавно я був у гостях у родичів та потрапив на дуже цікаву об'яву. У ній говорилось, що в приміщенні сільського будинку культури відбудеться свято села. Для його учасників пропонувався наступний порядок денний:
Концерт.
Спортивныя соревнование. Читати далі →

Кінець?

Адміністрація Президента України, вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 Голові Верховної Ради України Литвину В.М. Апарат Верховної Ради України, вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008
Копія: Голові правління Інституту підтримки регуляторної реформи в Україні Дорошу В.І. а/с – 132, м. ...
Читати далі →

Бобік здох?

Верховна Рада прийняла закон, який дає можливість розпочинати свою справу без отримання дозволів від наших ненаглядних та гарячо любимих підприємцями, перевіряльно-фіскально-владних структур і «органів».
Понад 270 народних обранців проголосували за прийняття законопроекту № 6265,...
Читати далі →

Петро Болбочан, пам'ятаємо, сумуємо...

Осіннім днем, 5 жовтня 1883 року, у селі Гиждево, або, як його ще називали, Геджев, і яке було в Бессарабській губернії на території Хотинського повіту, у сім’ї місцевого священика народився хлопчик. Назвали його Петром. Ріс хлопчина допитливим та заповзятим до знань. Готувався піти по стопах ...
Читати далі →

Ще повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
 
проекту регуляторного акту „ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання фІнансової поруки суб’єктам підприємницької діяльності чернівецької області за комерційними кредитами за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів”
Читати далі →

Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
проекту регуляторного акту„ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області фінансово-кредитної допомоги суб’єктам малого підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету”
Читати далі →

Йдемо далі

— бачимо ліс…
Три дні представники Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей приняли участь у семінарі, що відбувся в рамках реалізації проекту«Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)», основною метою його є покращення доступу до туристичної інформації в Карпатському регіоні шляхом створення КСТІ. Цей проект виконується  спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща)в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки.

Читати далі →

Давайте працювати разом

 
Чи має наш край перспективу стати туристичною Меккою для любителів відпочити на лоні первозданної природи, відвідати визначні місця, на які так багата Буковина та бути учасником народного свята, яке бере свій початок у глибині віків?
Читати далі →