Іван Білик
Рейтинг
+65.05
Сила
193.37

Іван Білик

i-bilyk

Шо spune?

Какую лимбу нам вивчати?   Нещодавно я був у гостях у родичів та потрапив на дуже цікаву об'яву. У ній говорилось, що в приміщенні сільського будинку культури відбудеться свято села. Для його учасників пропонувався наступний порядок денний:
Концерт.
Спортивныя соревнование. Читати далі →

Кінець?

Адміністрація Президента України, вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 Голові Верховної Ради України Литвину В.М. Апарат Верховної Ради України, вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008
Копія: Голові правління Інституту підтримки регуляторної реформи в Україні Дорошу В.І. а/с – 132, м. ...
Читати далі →

Бобік здох?

Верховна Рада прийняла закон, який дає можливість розпочинати свою справу без отримання дозволів від наших ненаглядних та гарячо любимих підприємцями, перевіряльно-фіскально-владних структур і «органів».
Понад 270 народних обранців проголосували за прийняття законопроекту № 6265,...
Читати далі →

Петро Болбочан, пам'ятаємо, сумуємо...

Осіннім днем, 5 жовтня 1883 року, у селі Гиждево, або, як його ще називали, Геджев, і яке було в Бессарабській губернії на території Хотинського повіту, у сім’ї місцевого священика народився хлопчик. Назвали його Петром. Ріс хлопчина допитливим та заповзятим до знань. Готувався піти по стопах ...
Читати далі →

Ще повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
 
проекту регуляторного акту „ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання фІнансової поруки суб’єктам підприємницької діяльності чернівецької області за комерційними кредитами за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів”
Читати далі →

Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
проекту регуляторного акту„ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області фінансово-кредитної допомоги суб’єктам малого підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету”
Читати далі →

Йдемо далі

— бачимо ліс…
Три дні представники Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей приняли участь у семінарі, що відбувся в рамках реалізації проекту«Знаємо, куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ)», основною метою його є покращення доступу до туристичної інформації в Карпатському регіоні шляхом створення КСТІ. Цей проект виконується  спільно з Асоціацією «Центр Європейської Співпраці» (Республіка Польща)в рамках програми «Польська закордонна допомога – 2010» Міністерства Закордонних Справ Республіки.

Читати далі →

Давайте працювати разом

 
Чи має наш край перспективу стати туристичною Меккою для любителів відпочити на лоні первозданної природи, відвідати визначні місця, на які так багата Буковина та бути учасником народного свята, яке бере свій початок у глибині віків?
Читати далі →

Добросусідство - коли сусіди справді добрі!

  

Куди йдемо?
 
«Знаємо куди йдемо» — так назвали свій проект представники Центру Європейської Співпраці (Польща), Регіональних фондів підтримки підприємництва по Чернівецькій та Івано-Франківській областях і Львівської облдержадміністрації. Основною метою реалізації проекту є налагодження співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування України у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ).
Читати далі →

«Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного!» (Євангелія від Івана 13:34)

Незабаром ми відзначатимемо День Перемоги у Великій вітчизняній війні. За рішенням керівників більшості пострадянських держав цей рік визнаний роком її ветеранів. З Чернівецької області було мобілізовано понад сто тисяч «штиків», чверть із них загинуло на полі бою. Скільки буковинців віддало своє життя за становлення вільної і незалежної України достеменно невідомо...
Читати далі →