Іван Білик
Рейтинг
+65.05
Сила
193.37

Іван Білик

i-bilyk

avatar
Це швидше побажання ніж коментар. Якщо побувати у основних країнах Европи, то можна написати хорошу книгу про прекрасне життя.
avatar
А ще, Наталінко, побувайте в Міліні, Венеції, Римі, Парижі,… Тоді у Вас вийде гарна книга про просте людське життя.
avatar
Леночка, я постоянно шучу, что есть два мнения: моё и заведомо неправильное. Мой коментарий — это плод ошибок трудных. Я тоже был предпринимателем. Но честным. Мне пришлось жить 4 года за пределами Украины. Там жить прекрасно. Но совесть говорит: ты не прав, Ваня! И я вернулся. Причина простая — если не я, то кто?
avatar
Іван Григорович, у мене той же номер телефону. Давайте спільно візьмемось. Адже 280 це не 120.
avatar
Опозиція, а зараз влада, об’явила війну ВСІМ корупційним схемам. Але для повної перемоги вона (влада) увійшла до лав корупціонерів, очолила рух та підриває корупційні устої із середини. Вірніше надривала, але підірваласт та здалась. Тепер очолює корупцію та придумує ще підступніший план «подолання». Але, на жаль, думати — то клопітка та довготривала справа, то ж маємо надію, що десь так до ..., а може трохи згодом всетаки корупція самознищеться. Навіть при аптеках.
avatar
Такий підхід дозволяє політику (чи політсилі) мати реальну інформацію про їх підтримку.
avatar
Кожен має свою думку й може її висловити. Але у свій спосіб. Те, що Ви називаєте «проти всіх», я називаю «за порядок». Якщо є за кого — голосую, якщо немає — не голосую. Але голосую не проти всіх, а не голосую, тільки тому, що немає за кого.
avatar
«Не вдача, а стан нашої душі. І жодної революції» — такий заголовок, на мою думку, має бути.
avatar
Опитування через чернівецькі сайти дасть цікаву інформацію. І не тільки по темі опитування, але й про наших колег.
avatar
Вітаю із стартом. Успіхів! Є пропозиція: розмістити Анкету на сайтах (хто погодиться).
avatar
Джентльмен не може ображати людину. Навіть якщо вона жінка. Захарку, бери приклад із свого брата, якщо більше ніхто для тебе не авторитет. Вибач, якщо образив, але згадай, що вони (ображені) роблять.
avatar
Дякую!
avatar
Прекрасна дівчина із прекрасними очима, шиєю і… пише все правильно і гарно. Питання до «ад мінів»: чи будуть вихідні у новому ресурсі? Коли ти далеко від Вітчизни і чекаєш на новини як турист у пустелі на воду, а тобі в суботу й неділю пропонують «профспілкрві» вихідні… Вибачайте, але це не є добре, це є надто погано…
avatar
Катюша, а в рекламном бизнесе себя не пробовала? Есть все задатки. Попробуй и успех обеспечен. Удачи!
avatar
Американські політики взагалі «надто добрі» люди. Ось приклад їхньої «доброти»:

Івана Телегуз: безневинному українцю винесено смертний вирок у штаті Вірджинія, США

Дату страти призначено на весну 2012 року

Іван Телегуз народився в 1978 році в маленькому містечку Кам'янка, яке на той час було розташоване на території Радянського Союзу, а зараз – на Західній Україні.
Зазнавши страшних релігійних переслідувань через християнське віросповідання, сім’я Телегуз була змушена покинути батьківщину, і зрештою осіла в США. Пан Телегуз ніколи не подавав документи на отримання громадянства США, оскільки він пишається своєю приналежність до українського народу. Фото сім’ї Телегуз, зроблене перед виїздом
з СРСР

У 2006 році Івана Телегуза був засуджено на смертну кару по звинуваченню у замовленні вбивства своєї колишньої дівчини двом чоловікам, Хетріку і Гілксу. Однак після оголошення вироку з’явилася нова інформація, з якої випливає, що Іван є безневинним.

Присяжним, що засудили пана Телегуза, не було надано жодної інформації, яка могла з виправдати звинуваченого і вказати на причетність інших осіб до скоєного злочину. Зокрема, після суду обидва головних свідка, Сафанов і Гілкс, визнали, що вони брехали, звинувачуючи Івана у замовленні вбивства.
Гілкс зізнався, що його свідчення сфабриковані в ході судового розгляду під тиском з боку держави, адже за звинувачення Івана йому пообіцяли менш сувору міру покарання. Він визнає, що немає підстав вважати Івана замовником вбивства. Сафанов також відмовився від своїх свідчень і зізнався, що Іван ніколи не говорив йому про вбивство. Третій основний свідок, Хетрік, відмовляється обговорювати справу із адвокатами Івана Телегуза.

Пан Телегуз зараз перебуває у камері смертників штату Вірджинія і бореться за те, щоб із нього було знято помилкове звинувачення — результат нехтування суттєвими доказами безневинності. Тюремні умови є суворими, в’язень перебуває в абсолютній ізоляції. Івана тримають в одномісній бетонній камері із сталевими дверима майже 24 години на добу; тюремні правила вимагають, щоб навіть їв він на самоті у власній камері. Його виводять із камери виключно для того, щоб прийняти душ і іноді побути годину у маленькій одномісній клітці на дворі.
Уповноважений з прав людини пані Ніна Карпачова вперше взяла участь у справі в серпні 2010 року. Україну не було повідомлено про арешт пана Телегуза (відсутній консульський запис про усне чи письмове надання інформації), що є порушенням Віденської конвенції про консульські зносини.

У пана Телегуза надзвичайно мало часу, і він відчайдушно потребує допомоги з боку українського уряду. Саме тому в кінці січня 2012 року американський адвокат Софі Уокер приїжджає до Україні для того, щоб обговорити справу із представниками української влади та неурядових організації, адже процес отримання паном Телегузом громадянства України суттєво затягнувся.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся електронною поштою diana.goldshtein@reprieve.org.uk, телефонуйте +44 20 7427 1094 або переходьте за посиланням www.reprieve.org.uk/cases/ivanteleguz/

avatar
Не краще поступає Франція із румунськими циганами. Італійці забирають в офіс карабінерів де заставляють нелегалів підписувати зобов«язання покинути межі країни на протязі 10 днів, якщо не встиг — йдуть виховні розмови, повторні попередження, а, потім, примусова висилка за межі Італії. Так, що Італія найбільш ліберальна серед країн ЄС. До речі, румунам, які мають право проживати в Італії, у цьому році треба буде платити податок на нерухомість і у бюджет Італії. Так, що тут „заохочують“ до проживання.
avatar
Я з Вами згідний, тільки я мав на увазі «нормальних» людей. На жаль, серед наших земляків також достатньо хамів і т.п. Їх тут «виховують». Про це в наступних публіуаціях.
avatar
А що, тут є, на мою думку, раціональне зерно.
avatar
Спочатку треба проснутись, а потім читати і писати. Я про ТВОРИ нічого не писав, я писав про наші національні особливості характеру.
avatar
Так, пане Святославе, без мертвого кумира ми не можемо. Найкраще у нас виходить копирсатися серед мертвих та плакатись «у жилетку».