«Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного!» (Євангелія від Івана 13:34)

Незабаром ми відзначатимемо День Перемоги у Великій вітчизняній війні. За рішенням керівників більшості пострадянських держав цей рік визнаний роком її ветеранів.

З Чернівецької області було мобілізовано понад сто тисяч «штиків», чверть із них загинуло на полі бою. Скільки буковинців віддало своє життя за становлення вільної і незалежної України достеменно невідомо нікому.

Ті, що віддали свою молодість та здоров’я Батьківщині, зараз потребують нашої допомоги. Не будьте байдужими. На сьогоднішній день в області проживає 2636 учасників бойових дій, 2817 ветеранів ВВВ, 34751 учасників війни, 2489 вдів загиблих воїнів. Всі вони не можуть похвалитися хорошим здоров’ям, а 1108 – важко хворі. Понад три тисячі ветеранів є одинокими і не мають постійного догляду.

Обласна рада організації ветеранів України запланувала ряд заходів на яких будуть проведені зустрічі з учасниками бойових дій, а волонтери відвідають всіх інвалідів та хворих ветеранів. В муздрамтеатрі відбудуться урочисті збори, на яких будуть вшановані учасники бойових дій, інваліди, вдови, працівники тилу. Для цього необхідні кошти, яких у ветеранських організацій немає.

До бізнесменів краю зверталася Рада Федерації роботодавців Чернівецької області із проханням щодо надання допомоги до Дня Перемоги шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок Чернівецької обласної ради ветеранів: р/р 260013013299 в ОПРВ облуправління ощадбанку м. Чернівці, МФО 356334, код 21414025.

А я хочу звернутись до всіх небайдужих людей: ми, у своїй більшості, християни. То ж кому, як не нам допомагати бідним та нужденним. Даймо доказа любові Христової, яка живе у нас!!!

Крім цього необхідно звертати увагу на ветеранів війни і визвольних змагань, які мешкають неподалік наших осель. Завітайте до них та поздоровте їх із святом. Найкраще – постійно їм допомагайте.

З повагою, виконавчий директор ФРЧО Іван Білик.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте