Чому бідний? Бо...

Хто не знає відповідь на це питання, яке дає народна мудрість? До чого я веду. У нас, останнім часом, багато розмов точиться навколо теми розвитку туризму та розширення і покращення туристичної інфраструктури. Чим ми можемо заохотити туриста провести деякий час у нас? Дорогами та наявною інфраструктурою? Ні. Рівнем обслуговування та доброзичливістю господарів? Так. Умовами, які створені в туристичних об’єктах? Так. Доступністю та достовірністю інформації? Ні. У нас є дуже багато туристичних сайтів у всесвітній павутині, але їх мало хто знає та ними практично ніхто не користується.  Ми випускаємо багато всіляких рекламних матеріалів, які, на жаль, не виправдовують затрат.

Яким чином себе подавати так, щоб клієнти швидко знайшли? Сьогоднішній світ міняється дуже швидко. Те, про що ще 5 років тому ми чули як про іграшки для багатих, сьогодні стає невід'ємною частиною нашого життя. І це твердження на всі 100% відноситься до GPS навігації. За останні 2-3 роки всі автомобільні атласи та карти пішли в минуле. Якщо особисто Ви ними ще користуєтеся, то це говорить лише про те, що Вам лінь з цим розібратися.

Ми бачимо ще одну область нашого життя швидко переходить з паперовою на цифрову технологію. Сам чіп-GPS, на початок нинішнього року, став коштувати так мало, що виробники вставляють їх куди тільки можна. Всі сучасні мобільні телефони оснащуються цією системою. Це не кажучи про КПК і спеціалізованих навігаторах. В Інтернеті з'являються спеціалізовані сайти що дозволяють спланувати поїздку за найкоротшим маршрутом і вказують де можна поїсти, де переночувати і заправити машину, які пам'ятки на маршруті можна подивитися.

Цією системою (GPS навігацією) широко користуються європейці. Особливо під час поїздок власним транспортом для вирішення своїх нагальних потреб у відпочинку, покупках, заправках автомобілів та інше. Про нас вона, на жаль, мовчить. Звернувшись нещодавно до цієї системи із запитом про найближче місце ночівлі, я отримав інформацію – м. Кам’янець-Подільський… у нашій області немає жодного місця де можна переночувати…

GPS - Глобальна система навігації та позиціонування. Мережа супутників, які постійно передають інформацію, за допомогою якої, маючи GPS-приймач, можна точно визначити своє місце розташування та розташування інших, цікавих для проїжджаючого об’єктів.

Сьогодні GPS-приймачі вбудовують в мобільні телефони, смартфони, КПК і онбордери. Споживачам пропонуються різні навігаційні системи, які дозволяють прив'язати своє місцезнаходження по електронній карті. Це дає можливість прокладати маршрути з урахуванням дорожніх знаків, дозволених поворотів і навіть пробок; шукати на карті конкретні будинки та вулиці, визначні пам'ятки, кафе, магазини, банки, автозаправки та інші POI (Points of Interest - важливі точки). Можна шукати POI вздовж запланованого маршруту. Програма дозволяє визначити, як дістатися до об'єкту і відстань до нього. На кожен з об'єктів POI є своя «візитка».

Але інформація цінна тоді, коли вона дочасна та достовірна.

До складу інформації, яка є доступною користувачеві навігаційної системи входить: назва, сфера діяльності, контактна інформація (тел., ICQ, WWW, E-mail), фотографії об'єкту і додаткова інформація на Ваш погляд (режим роботи, розцінки, опис об'єкта). Вся інформація подається на 3-х мовах: українська, російська та англійська.

Якщо Ви внесли свій об'єкт в список POI, Вас ЗАВЖДИ легко можна буде знайти, Ваш клієнт не пройде повз Вас. Навігаційна система не тільки повідомить де Ви знаходитесь, але і розповість, як до Вас добратися по найкоротшому шляху.

Іван Білик, голова ЧОВ Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте