Допоможіть!

Видалено модератором за порушення Правил блогової мережі ВКурсі.

3 коментарі

Святослав Вишинський
Модератори мережі в черговий раз нагадують, що передрук матеріалів чужого авторства в персональних блогах є порушенням Правил і Концепції «ВКурсі». Пост не буде видалено в разі внесення в його текст авторських змін або авторської передмови чи коментаря протягом одного дня з часу публікації. Не займайтесь бездушним copy/paste — цим Ви нікому не допоможете.
Святослав Вишинський
Автор посту вирішив відповісти на коментар листом на пошту «ВКурсі»: «Я перепрошую, але Ви спочатку прочитайте про що мова, а потім пишіть… Видаляйте, якщо у Вас немає ні совісті, ні співчуття! Ще раз перепрошую». Вміст посту видалено за порушення Правил мережі. Коментар модератора Святослава Вишинського: совість і співчуття повинні бути _в порядку_ (sic) — тоді порядок буде й в усьому іншому.
Святослав Вишинський
P.S. У зв'язку зі значимістю повідомлення текст Надії Москалюк відтворюється нижче:

«Охматдит. КРОВ ІІІ-ї групи. ТЕРМІНОВО!

Все. Кінець. Кінець світу у відділенні онкогематології дитячого центру Охматдит. Сьогодні подзвонили останній людині із ІІІ-ю групою крові. Потенційних донорів у волонтерській базі більше немає. Це значить, що наступного тижня три дитини можуть загинути. Добрі люди знайшли гроші, щоб купити ліки, які держава не закупила. Інші їздили закордон, щоб ці ліки привезти. Але шанси малих катастрофчно падають. Тому що бракує людей, які готові здати кров.

Короше, камради, ПОТРІБНІ ДОНОРИ КРОВІ ІІІ-ї ГРУПИ (резус немає значення) — кияни, чоловіки. ТЕРМІНОВО. Телефонуйте НЕГАЙНО: 067 – 505 – 53 – 03 (волонтерський донорський центр)

Будь ласка, хоча б препостіть це прохання. Минулого разу ваша допомога у розповсюдженні прохання про донорів зіграла вирішальну роль. Допомжіть і цього разу. Благаю.

Може, у когось є ще окремі сайти, окрім блогів — ось банер. Заранє дякую».

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте