Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
проекту регуляторного акту„ПОЛОЖЕННЯ про порядок надання Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області фінансово-кредитної допомоги суб’єктам малого підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету”
 
Положення про порядок надання Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області фінансово-кредитної допомоги суб’єктам малого підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету розроблене відповідно до Закону України „Про державну підтримку малого підприємництва" від 19.10.2000 р. № 2063-ПІ та Постанови Кабінету Міністрів „Про порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету” від 25 листопада 1999 року № 2145.
Положення визначає порядок та умови надання фінансової поруки регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернівецькій області, у відповідності до діючих нормативних актів, а також вимоги щодо відбору проектів, для реалізації яких буде надаватися фінансова порука закомерційними кредитами суб’єктам малого та середнього бізнесуу Черніве­цькій області за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках економіки, які визначаються щорічно Про­грамою соціально-економічного розвитку області (в т.ч. сільського (зеленого) туризму).
         Розробником проекту даного регуляторного акту являється Головне управління економіки Чернівецької обласної державної адміністрації. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань впродовж
місяця після оприлюднення за адресою розробника:
— 58010, м. Чернівці, вул. Грушевського,1, Головне управління економіки;
постійній депутатській комісії за адресою:
— 58010, м. Чернівці, вул. Грушевського,1,
представництву державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Чернівецькій області за адресою:
-         58002, м. Чернівці, вул. Руська,1.
Регіональному фонду підтримки підприємництва по Чернівецькій області за адресою:
-         58002, м. Чернівці, вул. Українська, 13.e-mail: buz_md@yahoo.com.
Проект регуляторного акту з аналізом регуляторного впливу розміщено на сайтах:
www.i-bilyk.vkursi.com; www.rfpp.cv.ua; www.regulyatorka.org.ua

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте