Добросусідство - коли сусіди справді добрі!

  

Куди йдемо?
 
«Знаємо куди йдемо» — так назвали свій проект представники Центру Європейської Співпраці (Польща), Регіональних фондів підтримки підприємництва по Чернівецькій та Івано-Франківській областях і Львівської облдержадміністрації. Основною метою реалізації проекту є налагодження співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування України у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації (КСТІ).
Окремими цілями проекту є розвиток підприємництва у сфері туризму, підвищення рівня використання туристичного потенціалу  Чернівецької, Івано-Франківської (лідер з розвитку туризму в Україні) та Львівської областей, створення належних умов працевлаштування у сільських гірських населених пунктах.
В процесі реалізації проекту планується проведення трьох навчальних семінарів в Україні (по одному у кожній із обраних областях) та двох у Польщі. В результаті діяльності має бути вироблена  концепція інформаційної системи туристичних послуг в регіоні Українських Карпат. Передбачається впорядкування сукупності даних, що служать організаторам та адресатам туристичних послуг. Це має бути система, що охоплює мережу центрів і пунктів туристичної інформації, які накопичують, обробляють, перевіряють та надають доступні дані про туристичні послуги. Туристична інформація – це також один із основних інструментів, що служить розвитку туристичної індустрії шляхом накопичення і розповсюдження туристичної інформації. Цим забезпечується активна участь у формуванні пропозиції та попиту на туристичному ринку.
 
Детальна інформація щодо проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернівецькій області, вул. Українська, 13, тел. (0372) 57-30-84, e-mail: imb@ukr.net,  http://www.rfpp.cv.ua
 
Іван Білик, виконавчий директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернівецькій області.
 
 
Є можливість.
 
Необхідне ще бажання і тоді буде порядок. Такий висновок я зробив взявши участь в інавгураційному семінарі, що відбувся 6 травня в м. Івано-Франківськ. На заході було презентовано спільний польсько-український проект «Знаємо куди йдемо. Співпраця органів самоврядування у сфері розвитку Карпатської системи туристичної інформації». Реалізація спільного польсько-українського проекту дозволить нашим горянам не тільки повчитись у закордонних колег, але й заявити про себе більш широкому загалу та вийти на європейський туристичний ринок.
Цей проект має на меті виробити концепцію інформаційного забезпечення туристичної інфраструктури Українських Карпат. Тобто, турист має отримати інформацію де, коли, як і за скільки може відпочити в обраному регіоні. Така система вже успішно працює в республіці Польщі. То ж учасники проекту із трьох Карпатських областей матимуть змогу виробити аналогічну систему для нашого регіону.
На сьогоднішній день перед нами поставлено завдання зібрати якнайбільше інформації про пропозиції,принади та туристичні продукти нашого району. До цієї роботи запрошуємо долучитись всіх краян. Нам необхідно серйозно попрацювати, щоб Путильський район став привабливим не тільки для внутрішнього українського, але й європейського туриста.
 
Нестор В.Ю., заступник голови Чернівецького обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.
 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте